preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda

Login
Meteorološka postaja u Babinoj Gredi

 

 

http://istrastream.com/ws/os_babina_greda/

Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Školsko zvono
 

Jutarnja smjena

 

1.

7:45-8:25

2.

8:30- 9:10

3.

9:15-9:55

veliki odmor (15 minuta)

4.

10:10-10:50

5.

10:55-11:35

6.

11:40-12:20

 

Poslijepodnevna smjena

 

1.

13:30-14:10

2.

14:15-14:55

3.

15:00-15:40

veliki odmor (15 minuta)

4.

15:55-16:35

5.

16:40-17:20

6.

17:25-18:05

 

Srednje škole
Lista linkova je prazna
Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 10. 2012.

Ovaj mjesec: 3431
Ovaj tjedan: 468
Danas: 1
Tražilica

E-novine

   

Tražilice

Web preglednici

         

Google Chrom    Internet Explorer   

         

   Mozilla         Opera            Safari

                                                                                                                                      Firefox

Djelatnici škole

Ravnateljica:

Đurđica Babić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti i dipl. knjižničarka

Tajnica: Dubravka Beraković, mag. iur.

Računovotkinja: Ana Barić

Stručne suradnice:

Pedagoginja: Helena Keškić, mag. pedagogije, na zamjeni Ines Smolčić

Defektologinja:   Mihaela Pavičić, dipl., prof. defektolog

Knjižničarka:   Anita Ujaković, dipl.knjižničarka i prof. hrvatskoga jezika i književnost

 

Učiteljice razredne nastave:

1.a razred: Vesna Stojanović

1.b razred: Marijana Blumenšajn

2.a razred: Anica Galović

2.b razred:Sanja Vuković

3.a razred: Ivana Gregorović

3.b razred: Đurđica Štoos

4.a razred: Nevenka Čivić

4.b razred:  Branka Babić

 

 

Razrednici u predmetnoj nastavi:

 

5.a razred:  Damir Gugić, učitelj povijesti  (5.-8. r.)

5.b  razred: Ivana Bilić Balentović, učiteljica engleskoga jezika   (6.ab, 7.ab i 8.ab r.), na zamjeni Ljubica Gašparević

6.a razred: Lucija Lučić, učiteljica matematike i fizike (6. i 8.r.)

6.b razred: Darija Hostić, vjeroučiteljica (1., 2., 6.r.)

7.a razred: Ivan Džalto, učitelj geografije (5.-8.r.)

7.b razred: Ivana Stažnik, učiteljica engleskog jezika (1.,2.,4. i 7.r.), na zamjeni Ivana Ravnjak

8.a razred:  Mirta Blažević, vjeroučiteljica (3.,4., 6., 7. i 8.r.)

8.b razred: Danijela Miškulin, učiteljica hrvatskoga jezika  (6.ab i 8.ab r.), na zamjeni Martina Rohaček

 

 

Ostali predmetni nastavnici:

Dubravko Sertić, učitelj likovne kulture (5.-8.r.)

Mirjana Lermajer, učiteljicaprirode i kemije  (5.ab, 7.ab i 8.ab r.)

Borka Iljazović,  učiteljica hrvatskoga jezika  (6.ab i 8.ab r.)

Ivana Nenadić, učiteljica engleskoga jezika  (3.ab r.)

Mirela Lovrić Džalto, učiteljica matematike i fizike  (6.ab i 8.ab r.)

Marko Vujić, učiteljica fizike i informatike  (INF 4.-8.r, FIZ 8.b)

Katarina Čolakovac, učiteljica njemačkoga jezika   ( 4.-8.r.)

Marica Babić, učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture (5.-8.r.)

Boris Milovac, učitelj tehničke kulture  (5.-8.r.)

Bojana Leko, učiteljica biologije (6.a,6.b, 8.b)

Anamarija Ožvat, učiteljica prirode i biologije (6.a, 6.b i 7.a razred),

Ivan Petričević, učitelj glazbene kulture (4.-8.r.)

Katarina Petričević, učiteljica informatike (1.a, 2., 3.r.), na zamjeni Josipa Jurilj

Tehničko osoblje:

Kuharica:  Mihaela Lučić

Spremači:  Ruža Matoš, Ivo Štivić, Jasna Iljazović

Domar: Ivan Rakocija

 

 

preskoči na navigaciju