« Listopad 2021 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Ravnateljica:
Đurđica Babić, univ. spec. educ.
Tajnik: Krešimir Đurić, mag. iur.
Računovotkinja: Ana Barić
Stručne suradnice:
Pedagoginja: Helena Keškić, mag. pedagogije
Defektologinja: Mihaela Pavičić, dipl., prof. defektolog
Knjižničarka: Anita Šer, dipl.knjižničarka i prof. hrvatskoga jezika i književnosti
Psihologinja: Andrea Mikulić, magistra psihologije
Učiteljice razredne nastave:
1.a razred: Ivana Gregorović
1.b razred: Đurđica Štoos
2.a razred: Nevenka Čivić
2.b razred: Branka Babić
3.a razred: Vesna Stojanović,
3.b razred: Marijana Blumenšajn
4.a razred: Anica Galović
4.b razred:Sanja Vuković
Razrednici u predmetnoj nastavi:
5.a razred: Ivan Džalto, učitelj geografije (5.-8.r.)
5.b razred: Ivana Stažnik, učiteljica engleskog jezika (1.,3.,4. i 5.razredi)
6.a razred: Mirta Blažević, vjeroučiteljica ( 3., 4., 5., 6. i 7.r)
6.b razred: Danijela Miškulin, učiteljica hrvatskog jezika ( 6.ab i 8.ab razredi)
7.a razred: Damir Gugić, učitelj povijesti (5.-8. r.)
7.b razred: Ivana Bilić Balentović, učiteljica engleskoga jezika (6.ab, 7.ab i 8.ab r.)
8.a razred: Lucija Lučić, učiteljica matematike i fizike (6.ab i 8.ab r.)
8.b razred: Darija Hostić, vjeroučiteljica (1., 2., 8.r.)
Mirela Lovrić Džalto, učiteljica matematike i fizike (5.a, 5.b, 7.a, 7.b)
Martina Rohaček, učiteljica hrvatskog jezika (5.ab i 7.ab)
Dubravko Sertić, učitelj likovne kulture (5.-8.r.)
Mirjana Lermajer, učiteljica prirode i kemije (5.ab, 7.ab i 8.ab r.)
Ivana Nenadić, učiteljica engleskoga jezika (2.ab r.)
Ana Bakić, učiteljica njemačkog jezika (4.-8.r.)
Marko Vujić, učitelj fizike i informatike (INF 4.-8.r, FIZ 8.b)
Marica Babić, učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture (5.-8.r.)
Boris Milovac, učitelj tehničke kulture (5.-8.r.)
Bojana Leko, učiteljica biologije (6.a,6.b, 7.b),
Anamarija Ožvat, učiteljica prirode i biologije (8.a, 8.b i 7.a razred),
Ivan Petričević, učitelj glazbene kulture (4.-8.r.)
Katarina Petričević, učiteljica informatike (1.a, 2., 3.r.), na zamjeni Maja Pavlović
Tehničko osoblje:
Kuharice: Mihaela Lučić, Vinka Koturić, Manuela Grgić
Spremači: Ruža Matoš, Ivo Štivić, Jasna Iljazović
Domar: Ivan Rakocija